http://www.zooexpress.pl - Czas realizacji zamówienia

ZooExpress.pl - Najszybszy Sklep Zoologiczny w Sieci

Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (cała Polska) oraz kuriera Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia i Sopot).
Kurier Trójmiasto dostarcza przesyłki również do Rumi w poniedziałki, środy i piątki.
Kurier Trójmiasto nie obsługuje Pogórza ani Wyspy Sobieszewskiej.

 
ODBIORY OSOBISTE
Zamówienia przygotowywane są od poniedziałku do piątku w kolejności chronologicznej. Prosimy czekać na wiadomość e-mail z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Jeżeli przyjadą Państwo do nas przed otrzymaniem informacji mailowej, może się okazać, że towar nie będzie gotowy do odbioru (towaru może nie być na naszym magazynie).
Zamówienia złożone po godzinie 14:00 najczęściej są gotowe do odbioru kolejnego dnia roboczego.

WAŻNE INFORMACJE

 
98% towaru sprzedawanego w naszym sklepie jest na stanie magazynowym. Jeśli czegoś zabraknie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo.

Przesyłki nadawane kurierem DPD standardowo doręczane są w godzinach od 8:00 do 16:00 . Godzina doręczenia uzależniona jest od trasy kuriera, nie zawsze dzwoni on przed dostawą.

Większość zamówień trafia do Naszych klientów następnego dnia roboczego. Jednak ogólny czas na dostawę zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.

Przesyłki nadawane kurierem Trójmiasto doręczane są w godzinach od 16:30 do 22:00 . Godzina dostawy uzależniona jest od trasy kuriera.

Zamówienia do osób prywatnych są wysyłane obligatoryjnie kurierem Trójmiasto. Jeśli chcesz mimo wszystko otrzymać przesyłkę kurierem DPD zaznacz to w uwagach do transakcji.

Przelewy sprawdzamy w dni robocze około godz. 13:00. Jeśli płatność zaksięguje się w tej sesji to przesyłka zostanie nadana tego samego dnia.

99% płatności PayU jest realizowana błyskawicznie. Przesyłki z tą formą płatności realizowane są po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty od operatora PayU.

W przypadku wyboru płatności przy odbiorze - prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty dla kuriera.


W przypadku dni ustawowo wolnych od pracy przypadających w dni robocze - czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Kurier Trójmiasto rozwozi przesyłki zgodnie z harmonogramem.
Przykład: Dzień wolny od pracy przypada w poniedziałek. Dostawy towarów mogą się Państwo spodziewać we wtorek lub środę. Kurier Trójmiasto do Rumi dojedzie w środę.

Zobacz również:


Koszty dostawy   Czas realizacji zamówienia   Program lojalnościowy
  Gwarancja   O rejestracji   Polityka prywatności
  Sposób płatności   Bezpieczne zakupy     Regulamin