http://www.zooexpress.pl - Bezpieczne zakupy

Podjęcie decyzji o zakupieniu produktów w internecie nie jest łatwe, gdyż nie widzą Państwo ich fizycznie. Dlatego też u nas znajdziecie maksimum potrzebnych informacji o każdym z nich.

  • Przy każdym produkcie znajdziecie Państwo nie tylko cenę, ale również szczegółowy opis produktu.

  • Umieszczamy drobiazgowe zdjęcia produktów!

  • Nie ukrywamy przed Państwem żadnych informacji.

  • Zawsze mają Państwo dostęp do tak zwanych "ważnych informacji", które widoczne są na stronie głównej na środku witryny.

  • W każdej chwili można sprawdzić ile kosztuje przesyłka, jaki jest czas dostawy.

  • Można sprawdzić szczegółowe dane o naszej firmie, zapoznać się z regulaminem lub zadzwonić, a tym sprawdzić, czy faktycznie istniejemy.

 
Prowadzimy sklep internetowy tak aby nasi klienci, byli bardzo zadowoleni i ponownie do nas wracali, dokonując następnych zakupów. Traktujemy zamówienia naszych Klientów z należytą starannością. Wiemy, że kupowane produkty przeznaczone są dla ich najlepszych i najwierniejszych przyjaciół.
Jesteśmy świadomi, że musimy się bardzo starać i być solidni   , by Klient, by Państwo, zdecydowali się dokonać u nasz zakupy teraz i w przyszłości.
Traktujemy nasz sklep poważnie, chcemy aby ten istniał przez lata. Dlatego zadowolenie klienta zdrowie i radość Państwa pupili jest dla nas najważniejsze.

 


Zawsze można zapytać o radę

Czasami, gdy macie Państwo wątpliwości, nawet najlepszy opis nie pomaga wybrać produktu. Dlatego zawsze można prosić nas o pomoc! W każdej chwili można do nas napisać e-maila, zadzwonić, porozmawiać i poprosić o więcej informacji na temat danego produktu. Jeśli będziemy mogli - z pewnością ich udzielimy!

Bez trudu można złożyć zamówienie


W zooexpress.pl dokonacie Państwo zakupów niemal tak łatwo jak w zwykłym sklepie spożywczym ;) Przez cały czas wiedzą Państwo, co się dzieje. Wiecie, kiedy możesz wycofać się z zamówienia, a kiedy zostaje ono już przyjęte do realizacji. Nawet wtedy wiecie co zrobić, by zamówienie anulować. Sklep prowadzi praktycznie "za rękę" i pokazuje co zrobić, by prawidłowo i bezpiecznie złożyć zamówienie. Zawsze w razie problemów można poprosić konsultanta o pomoc.

 

Państwa zamówienie jest otoczone opieką

Zostaniecie poinformowany przez nasz system o każdej zmianie statusu zamówienia. Otrzymujecie e-maila i dowiadujecie się, że zamówienie przyjęte jest do realizacji, iż Twój przelew doszedł i zamówienie zostało opłacone, że paczka została wysłana. Nawet w razie opóźnienia będziesz o tym poinformowany. W każdej chwili można też spojrzeć do swojego Panelu Klienta i sprawdzić stan swojego zamówienia. W razie problemów można skontaktować się z konsultantem lub wysłać nam e-maila, by rozwiać swoje wątpliwości i poszukać rady. 


Cenimy każdego Klienta, każdego traktujemy indywidualnie. Wiemy, że najważniejsza jest opinia Klientów, to ona pozwala nam istnieć, dlatego nigdy nie pozwolimy sobie tej dobrej opinii naruszyć. Dokładamy wszelkich starań, by wywiązywać się ze zobowiązań na 6, a jeśli pojawiają się jakieś komplikacje, natychmiast o tym informujemy.

 

W razie problemów zawsze można zwrócić się do nas o pomoc.

 

 
ul. Budowlanych 38
80-298 Gdańsk
 
tel/faks:+48 58 762 30 20
tel. kom.+48 601 755 860

e-mail: sklep@zooexpress.pl